statystyki szczegółowe

Aktualności

Derby dla Goplanii

• autor: mkp_mlodzik2, 2018-09-26 20:52

W rozegranym w dniu wczorajszym zaległym meczu mistrzowskim D1 Młodzików Noteć Inowrocław po dobrym meczu przegrała 3:0 (0:0) z Goplanią. W pierwszej połowie przewagę posiadała Noteć a po strzale Norberta Wożniaka tylko poprzeczka ratuje gospodarzy od utraty bramki. W drugiej połowie znów po strzałach Norberta dwukrotnie Goplanie ratuje słupek od utraty Bramki. W końcowych fragmentach meczu Goplania skontrował nasz zespół i pomimo dobrej gry w polu schodzimy z boiska z porażką. Następny mecz to rewanż z Goplanią w którym Nasi piłkarze będą chcieli się zrewanżować przeciwnikom.

NOTEĆ: Hubert Wojciechowski (Kacper Suszyński) - Norbert Woźniak, Marcel Śmigielski, Jan Sobczak, Błażej Piaskowski, Bartosz Oreszczenko, Miłosz Kwiatkowski, Dawid Dąbrowski, Hubert Bogusz, Jakub Skonieczny, Marcel Rychwicki, Karol Piaskowski, Jakub Grubicki, Hubert Górski, Błażej Dąbkowski.